HİZMETLERİMİZ
OPERASYONEL KİRALAMA
Ülkemizde son yıllarda uygulanan kiralama sistemlerinden biri olan operasyonel araç kiralama konusunda SERTUR araç filomuz ile ülkemizin önde gelen Kamu Kurumlarına ,özel seçkin şirketlere , holdinglere operasyonel kiralama yöntemi ile en az 12 ay en fazla 48 ay süreyle istenilen her türlü aracı kiralamaktadır.
Bu gün ülkemizin birçok ilinde her türlü marka ve modelde SERTUR'dan kiralanan araçlar dolaşmaktadır.
Deneyimli personellerimiz ile her an kullanıcılarımızın yanlarında olduğumuzu bilmeleri bize kaliteli hizmet vermemiz konusunda her zaman yardımcı olmaktadır.
    
 
Uzun Dönem (Filo) Araç Kirlama Avantajları
 
Firma aracı satın almak yerine kiraladığı takdirde;
 
1- Satın almak ödenecek nakit, kredi dahi kullanılsa peşinat şirketin toplu para çıkışına neden olur. Bu hizmeti kiralama olarak düşünürse yüklü miktarlarda nakdi sermayesinde tutmuş olur.
 
2- Araç satın alınmadığından şirketin kredi kredi imkanlarını etkilemez.
 
3- Şirket satın almayı düşündüğü araçların 2. El değeri, peryiyodik bakımları sigortaları ve vergileri gibi giderleri düşünmez, bunları takip etmek için ekstra birim kurmaz ve harcama yapmaz.
 
4- Sabit aylık ödemeler sayesinde giderler düzenli takip edilir.
 
5- Firma satın aldığı aracın yakıt faturalarının giderlerinintamamını masraf gösteremezken kiraladığı araçların yakıtının %100'ü gider olarak kaydedilebilir.
 
6- Araçların hasar durumunda yerine muadil araç verildiğinden firma ekstra araç bulundurma yükünden kurtulur ve işin aksaması engellenir.
 
SERTUR Filo Araç Kiralama
 
1- Araçları fabrika çıkışı 0 km ve tam donanımlı (zincir, trafik seti, yangın söndürücü)teslim eder
 
2- Araç teslimatı için herhangi bir ek ücret alınmaz.
 
3- Araçların kirlama süresi içindeki tüm teknik bakım ve periyodik bakımları filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre düzenli olarak yetkili servislerde yaptırılır vebu işlem için ödecek masrafların tamamı SERTUR tarafından karşılanır.
 
4- Sigorta kapsamı, kaza yada hırsızlık gibi olası durumlarda kasko poliçesi zorunlu trafik sigortası dahilindeki tüm teminatları karşılar .
 
5- Aracın servislerde 48 saatten fazla kalması gereken her türlü durumda mağduriyeti gidermek amacı ile 48 saat içerisinde yerine mudil ir araç verir ve bu araç için ek ücret talep edilmez.
 
6- Kasko trafik sigorta giderleri SERTUR tarafından karşılanır
 
7- Aracın satın alınması da dahil oluşan tüm vergiler SERTUR tarafından karşılanır.
 
8- SERTUR filo araç kiralama sistemi, ülkemizde satışı yapılan tüm marka araçları içerecek şekilde yapılandırılmış ve şirketlerin hizmetlerine sunulmuştur.
 
9- Kiralama süresi minumum 12 ay, maksimum 48 aydır
 
10- Periyodik bakımları filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre tüm düzenli periyodik bakımları yetkili servislerde olmak üzere, bu işlem için ödenecek masrafların tamamı SERTUR tarafından karşılanır.
 
11- Filo araç kiralamada araç sayısında ve türünde limit yoktur.
Adana personel taşımacılığı yapan Sertur tüm çalışanları günün her saatinde en yeni araçlarıyla iş yerlerine ve evlerine tam saatinde ulaştırıyor. Adana öğrenci servisi, adana öğrenci taşımacılığı Sertur yarınlarımızın güvencesi çocuklarımız için konforlu ve rahat bir yolculuk yapmaları için çalışmaktadır.Adana havaalanı servisi, adana havaalanı taşımacılığı hizmetleri veren Sertur yurt içinden, yurt dışından gelen misafirlerinizi havaalanında karşılayıp istedikleri adreslere ulaşmalarını sağlamaktadır. Adana havaalanı araç kiralama, Adana havaalanı servis hizmeti veren Sertur; kongre, seminer organizasyonlarında ve protokol taşımacılığında her türlü araç seçeneği ile bireysel veya toplu taşımacılık yapmaktadır. Yabancı dil bilen uzman şoför kadromuz ile adana havaalanı servisi siz ve misafirlerinize ayrıcalık sağlamayı hedef seçen firmamız yenilikçi yapısı ile bu alanda uzmanlaşmıştır.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri