HİZMETLERİMİZ
SÜRÜCÜ VİP ARAÇ KİRALAMA
İstediğiniz doğrultusunda SERTUR araç filosunda bulunan lüks donanımlı vip araçlar ile sizlere ve misafirlerinize hizmet vermekteyiz.
Yabancı dil bilen sürücülerimiz ile ister otomobil sınıfında bulunan araçlarımız (Mercedes E,S serisi, Audi A8 A6 serisi Volkswagen passat serisi) ister minibüs sınıfında bulunan araçlarımızdan (Volkswagen caravella, crafter volt, Mercedes sprınter) ister otobüs sınıfı araçlarımızdan (Mercedes benz 0403 mitsubishi safir,Man fortuna biri vaya bir kaçı ile seyahat edebilirsiniz.
Yolculuğunuz süresince hizmetinizde bulunacak personelimiz ve aracımız ile ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceksiniz.
Adana personel taşımacılığı yapan Sertur tüm çalışanları günün her saatinde en yeni araçlarıyla iş yerlerine ve evlerine tam saatinde ulaştırıyor. Adana öğrenci servisi, adana öğrenci taşımacılığı Sertur yarınlarımızın güvencesi çocuklarımız için konforlu ve rahat bir yolculuk yapmaları için çalışmaktadır.Adana havaalanı servisi, adana havaalanı taşımacılığı hizmetleri veren Sertur yurt içinden, yurt dışından gelen misafirlerinizi havaalanında karşılayıp istedikleri adreslere ulaşmalarını sağlamaktadır. Adana havaalanı araç kiralama, Adana havaalanı servis hizmeti veren Sertur; kongre, seminer organizasyonlarında ve protokol taşımacılığında her türlü araç seçeneği ile bireysel veya toplu taşımacılık yapmaktadır. Yabancı dil bilen uzman şoför kadromuz ile adana havaalanı servisi siz ve misafirlerinize ayrıcalık sağlamayı hedef seçen firmamız yenilikçi yapısı ile bu alanda uzmanlaşmıştır.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri