KURUMSAL
GENEL MÜDÜR MESAJI
İdeallerimiz ve hedeflerimiz için çalışmaya çıktığımız bu yolda, dürüst ve kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. SERTUR olarak özel seçilmiş,eğitimli ve daima güler yüzlü olan kendini hizmeti vermeye adamış tüm çalışanlarımız ile birlikte bu güne kadar bizi tercih etmiş tüm şirket, kamu kurumlarına ve okullara teşekkürü bir borç biliriz.

Bize göstermiş olduğunuz bu güveni her zaman sağlayacağımıza siz ve çocuklarınızı geleceğe güvenle taşımaya devam edebilmek için özveri ile çalışmayı sürdüreceğimizi şirketim adına temin eder, bize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.

Sağlık, huzur ve güven dolu bir yaşam dilerim.
 
Saygılarımla
SERBAY GÜL
Adana personel taşımacılığı yapan Sertur tüm çalışanları günün her saatinde en yeni araçlarıyla iş yerlerine ve evlerine tam saatinde ulaştırıyor. Adana öğrenci servisi, adana öğrenci taşımacılığı Sertur yarınlarımızın güvencesi çocuklarımız için konforlu ve rahat bir yolculuk yapmaları için çalışmaktadır.Adana havaalanı servisi, adana havaalanı taşımacılığı hizmetleri veren Sertur yurt içinden, yurt dışından gelen misafirlerinizi havaalanında karşılayıp istedikleri adreslere ulaşmalarını sağlamaktadır. Adana havaalanı araç kiralama, Adana havaalanı servis hizmeti veren Sertur; kongre, seminer organizasyonlarında ve protokol taşımacılığında her türlü araç seçeneği ile bireysel veya toplu taşımacılık yapmaktadır. Yabancı dil bilen uzman şoför kadromuz ile adana havaalanı servisi siz ve misafirlerinize ayrıcalık sağlamayı hedef seçen firmamız yenilikçi yapısı ile bu alanda uzmanlaşmıştır.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri